Geachte leden en niet leden van de Veene.

De Rabobank heeft ook voor 2019 de Rabo clubkas actie opgezet voor verenigingen en stichtingen. U kunt stemmen van 19 maart tot 7 april op www.rabobank.nl/nwt.

U zult door middel van een e-mail dan wel door een schrijven van de bank ingelicht worden over de actie. Wij hopen dat u als klant mee zult doen aan deze actie en onze vereniging op deze wijze wilt steunen. Hebt u kennissen of familieleden die klant zijn bij de Rabobank vraag dan of zij ook op onze vereniging willen stemmen.  Iedere stem levert een bijdrage van de bank op. Wij hopen dat u deze actie massaal gaat steunen en dit bericht zoveel mogelijk wilt delen.

Namens het bestuur willen wij u bij voorbaat danken voor uw deelname.

Bestedingsdoel: Nieuwe materialen voor g-zwemmen en promoten zwemsport tijdens de havendagen met buitenlandse teams zoals Iserlohn en Rheine.

Categorieën: algemeen